Bitcom.lv — datortehnikas, digitālas un biroja tehnikas veikals

Kā pasūtīt?

Pēc tam, kad esat izvēlējies preces katalogā, atliek tikai tās pasūtīt. Tas ir ļoti viegli, un prasa minimālu piepūli. Jūs varat pasūtīt preces interneta veikalā Bitcom.lv sekojošos veidos:

 • Tiešsaitē:
  Lai kļūtu par iepatikušās preces īpašnieku, jums ir nepieciešami tikai četri klikšķi! Vienkārši izvēlieties preces, kuras jums patīk, ielieciet tās virtuālajā iepirkumu grozā un pēc tam noformējiet pirkumu.
  Jūs vēlaties saņemt informāciju par mūsu akcijām un atlaidēm - droši
  reģistrējieties. Šis process ir optimizēts un prasa tikai vienu klikšķi.
 • Pa e-pastu:
  24/7 - Vienkārši nosūtiet mums e-pastu uz
  sales@bitcom.lv.Vēstulē jānorāda artikuls ar Jūsu izvēlēto produktu un to daudzumu, kā arī personas datus - vārdu, uzvārdu, tālruni, personas kodu.

  Jūs varat jebkurā posmā rediģēt pasūtījuma datus. Ja Jums ir nepieciešams veikt labojumus pēc pasūtījuma apstiprinājumā, zvaniet vai sūtiet e-pastu: sales@bitcom.lv

  Produktiem internetā veikalā visas cenas ir norādītas eiro (EUR), ņemot vērā pievienotās vērtības nodokli. Piegādes izmaksas nav iekļautas preču cenā. Gala piegādes summu pa Latvijas reģioniem vajag precizēt pie mūsu menedžera!

  Aprakstam, fotogrāfijām un preces tehniskajiem parametriem interneta veikalā ir informatīvs raksturs, jo preču ražotāji nemitīgi pilnveido produktus un līdz ar to mēs nevaram garantēt pilnīgu precizitāti aprakstā. Visobjektīvāko informāciju par izvēlēto produktu mēs iesakam meklēt ražotāja mājas lapā!

  Pirkumu, jūs varat veikt latviešu vai krievu valodā. Distances līgums ir līgums starp pircēju (PTAL 1. panta 3. punkts) un pārdevēju vai pakalpojumu sniedzēju SIA Bitcom Grupa (PTAL 1. panta 5. punkts) (PTAL 1. panta 4. punkts). Līgums stājas spēkā ja pārdevējs savu preci vai pakalpojumu piedāvā caur internetu, e-pastu, radio, televīziju, reklāmu presē.

  Šis līgums stājas spēkā, tiklīdz pircējs ir veicis pasūtījumu pa tālruni, skype, mājas lapu, e-pastu un ir saņēmis apstiprinājumu par pasūtījumu no pārdevēja. Pasūtījumu un pasūtījuma apliecinājumu uzskata par saņemtiem, kad tie ir pieejami personām, kurām tie ir adresēti.

  Pārdevējam jāpiegādā pasūtījums ne vēlāk kā 30 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, ja tikai starp pārdevēju un pircēju nav īpašas norunas par termiņu. Gadījumā, ja pārdevējs nav spējīgs izpildīt līgumu, piemēram, nevar piegādāt noteikto preci, preču pārdevējam jāinformē pircējs. Šajā gadījumā ieteicams piedāvāt pircējam alternatīvu preci, kas atbilst pircēja vajadzībām.

  Atzvans

  Jūs vienmēr varat pasūtīt no mums informatīvo zvanu. Kā tas darbojas? Jūs atstājat pieprasījumu - pasūtījumu servisā pasūtot zvanu, norādiet savu vārdu un tālruņa numuru, kā arī jautājumu, kas jūs interesē. Vēlāk, Jums izdevīgā laikā, mūsu kompetentie operatori sazināsies ar Jums un atbildēs uz visiem jautājumiem. Jebkurā gadījumā, mēs esam atvērti kontaktam un mūsu operatori un konsultanti labprāt noklausās komentārus, atsauksmes un ierosinājumus par mūsu darbu.

  Akcijas, loterijas, atlaides

  Mēs vienmēr esam draudzīgi pret saviem klientiem, un tādēļ bieži priecējam viņus ar lielām atlaidēm uz populārākajiem produktiem, un pastāvīgi veicam dažādas akcijas, kuru dalībnieki saņem vērtīgas balvas. Kā kļūt par dalībnieku?

 • Sekojiet mums Facebook sociālajā tīklā;
 • Parakstieties uz e-pasta jaunumiem.

 

Kā apmaksāt?

Interneta veikala Bitcom.lv Jūs varat maksāt par preci:
 • veicot pārskaitījumu. Pārskaitījumu Jūs varat veikt jebkurā bankā. Saņemot pasūtījumu mēs izsniedzam rēķinu. Samaksāts par preci ir tad, kad nauda ienāk mūsu kontā.

Mūsu rekvizīti:

SIA Bitcom Grupa
LV40103271893
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konts: LV55NDEA0000082586526
S.W.I.F.T kods NDEALV2X
Duntes 34, Rīga, Latvija, LV-1005

Gadījumā, ja ir kādas neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri:
(+371) 27-700-280; (+371) 27-003-281 vai e-pastu 
sales@bitcom.lv

Saņemiet jaunākos piedāvājumus pirmais!
Seko mums
Facebook
Draugiem
Youtube
Linkedin